Розгляд апеляційної скарги захисту ветеранки війни на Донбасі Інни Грищенко з позивним «Пума» перенесли через те, що матеріали з Печерського суду не надійшли до Апеляційного.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske із зали суду.

Підтримати Інну до суду прийшло близько 50 осіб: ветеранів війни на Донбасі та друзів.

Наступне засідання заплановане на 26 листопада на 13:30.

Адвокат Масі Найєм раніше повідомив, що її затримання можуть пов'язати з вбивством журналіста Павла Шеремета. Натомість, 19 листопада у коментарі hromadske він додав, що Інна не може мати відношення до цієї справи, також її у ній не допитували. Він додав, що жінка досі перебуває в ІТТ, а не в СІЗО, але тиск на неї не здійснювався.

Водночас, довірена особа підозрюваної Назар Приходько зазначив, що за його інформацією чоловіка Інни наразі везуть до Києва, а жінку тримають лише, як тиск на нього. 

Нагадаємо, 6 листопада Печерський суд взяв під варту на 60 діб Інну Грищенко. Жінці інкримінують співучасть у замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області у 2018 році. Сама Інна Грищенко відкидає звинувачення щодо причетності до злочину.

Наприкінці вересня правоохоронці затримали чоловіка Інни Владислава Грищенка з позивним «Буча», теж ветерана війни на Донбасі. За версією слідства, чоловік вступив у змову з групою осіб і мав ліквідувати бізнесмена шляхом підриву. 

Поки невідомо, яку участь, за версією слідства, у цьому брала Інна Грищенко. Їй висунули підозру в замаху на злочин, умисному вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами. 

Раніше засновник Pizza Veterano Леонід Остальцев повідомляв, що 5 листопада правоохоронці проводили обшуки в закладі. Близько 3 років тому там працювала Інна Грищенко.

Поділитись: