Apple та Google розпочали спільну роботу над системою, яка дозволить користувачам знати, чи контактували вони з хворим на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Google.

Для відстеження використовуватимуть роботу Bluetooth на коротких відстанях.

У той час, як дві людини короткий проміжок часу перебувають поряд, їхні смартфони через Bluetooth кожні 15 хвилин обмінюватимуться анонімними ідентифікаторами.

Пізніше у однієї з цих двох людей можуть діагностувати коронавірус, тоді її дані опиняться в офіційний додаток органів охорони здоров'я. Система Apple та Google порівняє ідентифікатори людей, які контактували між собою, і попередить про контакт з інфікованим.

У компаніях обіцяють, що не записуватимуть геолокації та особисті дані користувачів.

Наразі Apple та Google планують створити окремий додаток, але надалі вони хочуть впровадити функцію обміну ідентифікаторами в операційні системи iOS та Android.

Нагадаємо, в Україні запустили додаток «Дій вдома» для контролю людей на самоізоляції та обсервації.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 11 квітня у світі 1 млн 699 тисяч 676 інфікованих коронавірусом. З них 102 741 пацієнт помер та 376 500 — одужали.

За останніми даними МОЗ, в Україні 2511 пацієнтів із коронавірусом. Із них 79 людей одужали та 73 пацієнти померли.

Поділитись: