Технології

Apple заплатить підлітку, який знайшов помилку у FaceTime

ВВС
Технології/Apple заплатить підлітку, який знайшов помилку у FaceTime
Зберегти
Вигляд
Компанія Apple планує надати фінансову нагороду американському підлітку, який виявив помилку безпеки у системі FaceTime.

Компанія не вказала точної суми, якою нагородить 14-річному Гранту Томпсону зі штату Аризона, але вважається, що це гроші, які допоможуть оплатити його освіту.

Підліток виявив помилку, завдяки якій можна було підслухати одержувачів групового виклику FaceTime.

Раніше дослідник безпеки відмовився повідомити Apple про помилку, оскільки не було запропоновано жодної винагороди.

Інформація про помилку вперше з’явилася наприкінці січня. Вона показала, що деякі користувачі Apple могли таємно слухати людей, яких вони викликали через FaceTime, навіть якщо одержувач не прийняв виклик. Проблема проявлялася у власників пристроїв на iOS 12.1 або пізнішої версії, які використовують FaceTime. Пізніше компанія відключила функцію групових дзвінків у FaceTime на iOS і macOS.

Спершу повідомляли, що цю помилку обговорювали в соціальних мережах і не приписували її виявлення комусь конкретно. Пізніше з’ясувалося, що про помилку компанію сповістив підліток і його мати. 

Пані Томпсон надіслала кілька листів і інших повідомлень Apple попередження про вразливість, але спочатку не отримала відповіді.

Тепер, Apple визнала заслугу Гранта. Про його винагороду компанія повідомила у день, коли випустила оновлення програмного забезпечення, яке виправляло помилку.

Раніше повідомлялося, що у США адвокат судитиметься з Apple: через помилки у FaceTime нібито підслухали його клієнта

FaceTime почав працювати у 2010 році й спершу підтримував лише відеодзвінки. З 2013 року за допомогою FaceTime можна було виконувати аудіодзвінки. Після оновлень 2018 користувачам надали можливість користувати версією групових дзвінків, яка дозволяє одночасно говорити з 32-користувачами.

Більше про:
# facetime
# apple
Пов`язані новини