Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прокоментував опубліковані в мережі аудіозаписи нібито розмови прем'єр-міністра Олексія Гончарука з колегами по уряду та керівництвом Нацбанку. Арахамія стверджує, що була «склейка» низки записів, хоча й не заперечує, що на аудіо голос Гончарука.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Наш».

«Це просто нарізка якихось фраз різних людей в різний час, щоб створити сенсацію. ... Як я розумію, це була склейка стратегічної сесії щодо фінстабільності, яка тривала три години», — зазначив Арахамія. 

Він вважає, що записи опублікував один з учасників цієї стратегічної сесії.

Арахамія також розповів, що під час вчорашнього засідання фракції депутати Андрій Дубинський і Максим Бужанський пропонували провести «сигнальне» голосування щодо оголошення недовіри Гончаруку, але цю ініціативу підтримали тільки 10 людей і, за словами глави фракції, «всі голоси пов'язані з однією і тією ж групою».

Коментуючи слова, які нібито каже на записі Гончарук, про те, що у президента Володимира Зеленського «туман в голові», Арахамія сказав, що прем’єр і глава держави повинні з’ясовувати свої стосунки особисто і це не має бути предметом публічних обговорень.

«Я не думаю, що у нього [Гончарука — ред.] така позиція. Я багато разів був на нарадах, я бачу, як він поважає нашого президента, як вони один одного поважають. Якщо висмикувати з контексту, то можуть бути «чудові» нарізки», — додав Арахамія.

Нагадаємо, напередодні у мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном».

Поділитись: