УКРАЇНА

Арештованого у Криму активіста Дегерменджі лікують у коридорі медзакладу — дружина

29 грудня, 2017 19:29
УКРАЇНА/Арештованого у Криму активіста Дегерменджі лікують у коридорі медзакладу — дружина
Зберегти
Вигляд
Заарештованого в анексованому Криму кримськотатарського активіста Бекіра Дегерменджі досі не перевели до палати відділення пульмонології. Він продовжує перебувати у коридорі лікарні.

Заарештованого в анексованому Криму кримськотатарського активіста Бекіра Дегерменджі досі не перевели до палати відділення пульмонології. Він продовжує перебувати у коридорі лікарні.

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням на дружину активіста.

За словами жінки, вона щодня відвідує пульмонологічне відділення, де перебуває її чоловік, але побачитися з ним або передати посилку їй не вдається, оскільки Дегерменджі перебуває під охороною, і передачі дозволені тільки через СІЗО.

«У лікарні йому повністю зробили обстеження, до 2 січня він буде перебувати в пульмонологічному відділенні, з 2 січня знову повний обсяг аналізів. Його стан покращується, але він ще слабкий, йому дозволили вставати, але довго бути на ногах він не може», – розповіла Аліє Дегерменджі.

Раніше правозахисники вимагали надати медичну допомогу в реанімації кримському активісту Дегерменджі.

До цього Бекіра Дегерменджі перевели з СІЗО до реанімації.

Бекір Дегерменджі був затриманий і поміщений під варту в Криму 23 листопада 2017 разом з трьома іншими кримськими татарами.

Затримання відбулося в результаті спецоперації російських силовиків. В результаті цих дій від інфаркту померла 83-річна ветеран кримськотатарського національного руху Веджиє Кашка. Щодо чотирьох затриманих (Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, Руслан Трубач, Кязім Аметов) було порушено кримінальну справу за підозрою в нібито вимаганні. 

Син Бекіра Дегерменджі Мустафа Дегерменджі був заарештований у так званій «справі 26 лютого» в травні 2015 року, у квітні 2017 суд змінив йому запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

ЧИТАЙТЕ: Велика роль маленької жінки — Веджиє Кашка.

Пов`язані новини