На тлі фінансової кризи в Аргентині, яка супроводжується падінням курсу національної валюти — аргентинського песо, — влада країни обмежила своїм громадянам купівлю іноземної валюти.

Про це повідомляє DW.

Відповідний указ, який запроваджує обмеження щодо купівлі іноземної валюти на рівні 10 тисяч доларів на місяць опублікували 1 вересня.

В указі йдеться, що нові валютні обмеження стосуватимуться не лише простих громадян, але й бізнес. Так, експортерам для того, аби придбати іноземну валюту, потрібно буде отримати дозвіл Центрального банку країни.

Зазначається, що нові заходи покликані «більш тісно регулювати торгівлю іноземною валютою та зміцнити нормальне функціонування економіки» Аргентини. Валютні обмеження, відповідно до указу, діятимуть до кінця 2019 року.

Економіка Аргентини наразі переживає економіку кризу. Вже другий рік поспіль вона знаходиться у рецесії (падінні), а інфляція в Аргентині за останні 12 місяців досягла рівня у 40%. Минулого тижня, через побоювання щодо ймовірного дефолту, аргентинці почали масово знімати валютні вкладення з банківських рахунків.

16 червня через збій систем енергопостачання Аргентина та Уругвай залишилися без світла.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile