Після трьох років творчої паузи проект Kazaky повернувся із кліпом на трек Push режисера Алана Бадоєва та представив новий склад гурту. Kazaky — успішний і відомий за межами України колектив, його особливість у тому, що чоловіки гурту танцюють на підборах у стилі вог і вакінг. Kazaky знялись у кліпі Мадонни Girl Gone Wild. Новий сингл присвячений ЛГБТ-спільноти та «всім тим, хто потребує свободи і мужності, щоб бути собою і мати свій голос».

Артур Гаспар — один із засновників Kazaky, успішний танцюрист балету, також займається сольним музичним проектом Gaspar. Громадське зустрілося з Артуром і поговорило про те, чому і як вони почали танцювати на підборах, про тури в пострадянських країнах та нетерпимість до інакшості, повернення проекту, його нові меседжі і причини відмови від туру з Мадонною. Про сучасний балет, алкоголь, сольну кар’єру, техно музику та рішення не емігрувати в США та жити в Україні — дивіться в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: