Війна

Аудитори знайшли порушення на Київському бронетанковому заводі, що завдали йому понад 20 млн грн збитків

Економічна правда
Війна/Аудитори знайшли порушення на Київському бронетанковому заводі, що завдали йому понад 20 млн грн збитків
Зберегти
Вигляд
За результатами проведеного аналізу діяльності Київського бронетанкового заводу, Державна аудиторська служба знайшла порушень на 20,2 мільйона гривень. Також там повідомили, що завод може втратити ще близько 4 мільйонів найближчим часом.

Про це повідомляє видання «Економічна правда», посилаючись на лист аудиторської служби, яким володіє редакція.

«Невжиття підприємством заходів щодо усунення порушень договірної дисципліни, через визнання судом контрагентів банкрутами, накопичення дебіторської заборгованості, що є наслідком недостатнього рівня внутрішнього контролю за станом виконання договорів, які укладало підприємство, — призвело до втрати активів на загальну суму 20,2 млн грн та надалі може призвести до втрат на суму 3,9 млн гривень», — йдеться у висновку аудиторів.

Зазначається, що аудит проводили за 2012-2018 роки.

Крім цього, на Київському бронетанковому заводі виявили 47,1 гектара землі, яку державне підприємство може стратити через те, що не оформило відповідних прав власності. Ще 4,9 гектара, на які завод витратив 3,2 мільйона гривень, фактично не використовуються.

У 2014 році директора Київського бронетанкового заводу заарештували за підозрою у розкраданні коштів. Водночас, посадовців підприємства підозрює Національне антикорупційне бюро, зокрема у зловживанні службовим становищем при закупівлі сталі на 57,1 мільйона гривень.

Київський бронетанковий завод — державне підприємство, що входить до концерну Укроборонпром. Завод здійснює капітальний ремонт та виробництво БТР-3Е, модернізацію БТР-80, ремонт і виробництво іншої техніки.

Пов`язані новини