У Харкові вимагали звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, 23 лютого 2020 року
Фото:

Юлія Давидова/hromadske

Близько 40 людей зібралися біля будівлі Головного управління поліції у Харківській області з вимогою звільнити Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

Мітинг «Аваков робить з вас лоха» пройшов в день шестиріччя міністра на посаді. Учасники акції тримали плакати з написами: «Хто справжні вбивці Шеремета?», «Вимагаємо реформу реформи поліції» та «Авакоff».

«На жаль, якісних змін у системі МВС не відбулося, тому ми вимагаємо відставки. Необґрунтовані обвинувачення під час розслідування справи Шеремета, вбивство Сашка Білого (координатор «Правого сектору», якого застрелили у 2014-му — ред.), Кирила Тлявова. Хочемо, щоб був новий міністр, який задасть динаміку у сфері правоохоронної діяльності, аби ми мали поліцію, а не підконтрольні, напівприватні структури», — заявив голова Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах.

Акція тривала пів години. За порядком під час заходу слідкували десятеро поліцейських.

Зазначимо, Арсена Авакова призначили міністром внутрішніх справ України 27 лютого 2014 року. Його перепризначили на посаду 29 серпня 2019 року. Він один з двох міністрів попереднього уряду, який залишився в Кабміні за нової влади. Ще одна — міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Нагадаємо, близько 100 людей вийшли під Офіс президента на акцію проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони вимагали звільнити його, а також не призначати на інші впливові посади.

Поділитись: