Міністерство внутрішніх справ більше не дасть згоди на жоден авіаційний чартерний рейс для евакуації.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Пасажирське авіасполучення — закрито. Винятки будуть рідкісні й лише окремим рішенням — зі 100% обсервацією під контролем санлікарів з наступним тестом ПЛР. Тільки так», — зазначив він.

Міністр пояснив таке рішення поведінкою українців, які прибули з Катару і Балі та опиралися обсервації.

«Так не можна... це не чесно щодо мільйонів людей, які живуть у країні. Більш як 75% випадків зараження коронавірусом у Києві — ті, хто прилетів, 25% вторинне зараження від них же — вже у Києві», — уточнив Аваков.

Він підкреслив, що на порушників режиму обсервації, тих, хто втік від неї, чекають штрафи.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Нагадаємо, в Україні за добу 31 березня зафіксували 96 нових випадків коронавірусу, загальна кількість інфікованих у країні зросла до 645.

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-19 у всьому світу зросла до 859 556 людей. Зокрема, 178 300 людей одужали і 42 332 померли.

Лідерами за кількістю захворювань є США — 189 510, Італія — 105 792 та Іспанія — 95 923.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: