УКРАЇНА

Аварія автоцистерни в Запорізькій області: з авто продовжує витікати паливо

2 квітня, 2018 14:22
УКРАЇНА/Аварія автоцистерни в Запорізькій області: з авто продовжує витікати паливо
Зберегти
Вигляд
З 30-тонної автоцистерни MAN з дизпаливом і бензином, яка перевернулася в Запорізькій області на трасі Р-37 Енергодар-Мелітополь-Бердянськ, продовжує витікати паливо.

З 30-тонної автоцистерни MAN з дизпаливом і бензином, яка перевернулася в Запорізькій області на трасі Р-37 Енергодар-Мелітополь-Бердянськ, продовжує витікати паливо.

Про це повідомили фахівці низки відомств, які перебувають на місці, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що оперативно підняти вантажівку з кювету неможливо через відсутність потужного автокрана. Зараз в Запоріжжі розшукують підйомний механізм необхідної потужності. Існує небезпека розливу на грунт половини вмісту цистерни.

«Автоцистерна лежить на боці. Поки неможливо ні поставити її на колеса, ні відкачати паливо, щоб зупинити його витік», — розповів один зі співрозмовників агентства.

За його словами, поки до місця аварії буде доставлений автокран, може пройти багато часу, протягом якого з автоцистерни на грунт може вилитися до 15 тонн палива.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що рятувальники охолодили автоцистерну, а також накрили пінної подушкою для запобігання вибуху.

Нагадаємо, у Запорізькій області перекинулася автоцистерна з паливом.

 За даними рятувальників, цистерна, в якій перевозилося 15 тонн дизпалива та 15 тонн бензину АІ-92, не розгерметизувалася, проте стався витік дизпалива та бензину з запобіжних клапанів.

За попередніми даними, водій автоцистерни прямував із Київської області до Бердянська, не впорався з керуванням.

Пов`язані новини