Державна авіаційна служба України заборонила авіакомпанії «Україна Аероальянс» польоти після аварійної посадки літака Ан-12 біля Львова.

Наказ видали 4 жовтня на підставі рішення Комісії з питань відповідної сертифікації.

Дію сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Україна Аероальянс» припинили з 5 жовтня.

Нагадаємо, зранку 4 жовтня неподалік аеропорту Львова здійснив аварійну посадку військовий транспортний літак АН-12. На борту перебувало 8 людей, з них 7 членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж. Унаслідок авіакатастрофи п'ятеро людей загинули, трьох госпіталізували.

Спершу (о 7:10) була інформація, що літак АН-12 зник з радарів під час заходу на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» з боку села Жирівка. За 20 хвилин після того, член екіпажу вийшов на зв’язок і повідомив, що літак здійснив аварійну посадку на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги. На місці працюють рятувальники.

Аварія сталася під час виконання літаком авіакомпанії «Україна Аероальянс» чартерного вантажного рейсу по маршруту Віго (Іспанія) — Львів. За попередніми даними, аварійна посадка сталася у зв’язку з закінченням пального.

5 жовтня повідомлялося, що стан двох постраждалих середньої важкості, третього — важкий. Усіх їх прооперували.

Поділитись: