Авіасполучення між Києвом та Ужгородом скасували менш ніж за два місяці після того, як перший рейс відкривав міністр інфраструктури України Володимир Омелян та президент Петро Порошенко.

Інформацію про це Громадському підтвердили за номером гарячої лінії компанії «Мотор Січ», яка здійснювала авіаперевезення. Також можливість придбати квиток на рейс до Ужгорода після 10 травня зникла на офіційному сайті компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

У «Мотор Січі» зазначають, що скасоване авіасполучення з Ужгородом не скасовує авіарейсу з Києва до Львова. Зазначимо, що до Ужгорода «Мотор Січ» літала з двогодинною пересадкою у Львові. Таким чином, після 10 травня зі Львова до Ужгорода літаки не літатимуть.

Нагадаємо, що перший рейс до Ужгорода приземлився 15 березня. Тоді авіасполучення з обласним центром відкривав міністр інфраструктури України Володимир Омелян та президент України Петро Порошенко. До цього аеропорт Ужгорода практично не працював протягом майже трьох років — з 2016 року.

17 грудня 2018 року аеропорт Ужгорода отримав європейську сертифікацію та отримав право приймати літаки.

Зазначається, що Аеропорт Ужгорода знаходиться біля кордону зі Словаччиною. Відтак, літаки, що прямують до чи з аеропорту, мають порушувати повітряний простір цієї країни. Сертифікація EASA дозволить літакам вільно використовувати небо Словаччини для здійснення польотів до Ужгорода.

Раніше повідомлялось, що на сертифікацію EASA виділили 58 тисяч євро.

Поділитись: