Запаси авокадо у США вичерпаються за три тижні, якщо президент країни Дональд Трамп закриє кордон з Мексикою, тобто унеможливить імпорт. Про це заявив Стів Барнард, президент найбільшого дистриб'ютора і виробника авокадо у світі Mission Produce.

«Ви не могли б підібрати гірший час року, тому що зараз Мексика фактично постачає 100% авокадо в США. Каліфорнія тільки починає, і вони мають дуже невеликий урожай, але зараз вони не є в наявності й не будуть ще з місяць», — сказав Барнард.

«Голос Америки» зазначає, що Штати залежать від імпорту мексиканських фруктів, овочів та алкоголю. Близько половини імпортованих країною овочів та 40% фруктів вирощують у Мексиці, додає медіа з посиланням на дані Міністерства сільського господарства США.

31 березня Трамп заявив, що існує «дуже гарна ймовірність», що він закриє кордон вже цього тижня, якщо Мексика не припинить потік мігрантів до США.

Наприкінці березня Міністерство оборони США дозволило використати 1 мільярд доларів на будівництво 91-кілометрової ділянки стіни на кордоні з Мексикою. Це перші виділені кошти на стіну з Мексикою в межах надзвичайного стану, запровадженого Трампом задля отримання коштів на бар'єри на кордоні.

Поділитись: