Засновник Youtube-каналу 30192, на якому з’явилось скандальне відео, у якому Румунія начебто захоплює території Буковини та частини Одещини після початку широкомасштабної війни Росії проти України, записав нове послання для головного військового прокурора України Анатолія Матіоса.

Автор відео безпосередньо звертається до Матіоса й декілька разів дякує йому за піар.

«Я чув, що ви мій великий фанат, і тому я хочу подякувати вам особисто. Не переживайте, містере Анатолію, Україна — моя улюблена країна. Румунія любить Україну, і якщо ви приїдете сюди, то я покличу вас випити разом», — йдеться у ролику.

Водночас, в описі до відео автор просить ставитися до всього, як до жарту. Також запис доповнений хештегами #Ukraine #Be_happy («Україно, будь щаслива»).

Нагадаємо, Матіос заявив, що збере нараду керівників Міністерства закордонних справ, Генерального штабу Збройних сил, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Служби безпеки і Служби зовнішньої розвідки через відео.

Своєю чергою, автор відео в коментарі Громадському запевнив, що це «особистий проект» і назвав це «альтернативною історією».

Поділитись: