Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що збере нараду керівників Міністерства закордонних справ, Генерального штабу Збройних сил, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Служби безпеки і Служби зовнішньої розвідки через відео, у якому Румунія начебто захоплює території Буковини після початку широкомасштабної війни Росії проти України.

Про це йдеться в повідомленні Матіоса на сторінці у Facebook.

«Інформую — буквально завтра особисто внесу до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про підготовку (Зрозумілими, але процесуально не встановленими особами) до здійснення особливо тяжких злочинів, які зазіхають на територіальну цілісність української держави», — написав Матіос.

Так, на YouTube з’явилося відео про те, як у 2022 році Румунія окупувує Чернівецьку область України і частину Одеської області.

Своєю чергою, автор відео в коментарі Громадському запевнив, що це «особистий проект».

«Мені подобається створювати контент «альтернативної історії» для Youtube. Є багато інших відео на Youtube про Україну, навіть про україно-румунську війну. При цьому вони навіть не мають опису, як у мене. Але я не міг подумати, що якийсь чиновник в Україні сприйме це так серйозно. І не прочитає хоча б опис відео», — заявив він.

Водночас, автор відео заявив, що написав Матіосу щодо цієї ситуації, але прокурор «не прочитав повідомлення і не відповів».

Поділитись: