NEQSOL Holding, до якого входить компанія Bakcell, завершив угоду з купівлі українського мобільного оператора «Vodafone Україна».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що для проведення угоди азербайджанська компанія залучила зовнішнє фінансування від J.P. Morgan Securities Plc та Raiffeisen Bank International A.G. Загальну вартість угоди оцінювали у 734 мільйони доларів.

Крім цього, повідомлялось, що Bakcell планує інвестувати в українського мобільного оператора ще близько 400 мільйонів доларів.

Нагадаємо, російська телекомунікаційна компанія МТС, яка працює в Україні під брендом «Vodafone Україна», продасть українського оператора азербайджанській телеком-компанії Bakcell за 734 мільйони доларів.

Зазначимо, що компанія Bakcell — перший мобільний оператор Азербайджану — заснована у 1994 році. Наразі компанія обслуговує близько 3 мільйонів абонентів в країні. Bakcell входить до холдингу NEQSOL Holding, який здійснює бізнес-діяльність у сферах телекомунікації, нафтогазовій та інших галузях у низці країн світу, зокрема Бангладеш, Грузії, Туреччині, США, Британії та Казахстані.

Vodafone — один з трьох найбільших операторів мобільного зв'язку в Україні. Під цим брендом оператор працює з 2015 року. До цього працював під брендом «МТС», а ще раніше (до 2007 року) — UMC. Офіційно бренд Vodafone В Україні належала компанії Preludium B.V., однак кінцевим власником була російська компанія «МТС».

Поділитись: