Вогонь під час пожежі у багатоповерхівці Grenfell Tower у Лондоні поширювався із великою швидкістю через незвичайний дизайн споруди.

Вогонь під час пожежі у багатоповерхівці Grenfell Tower у Лондоні поширювався із великою швидкістю через незвичайний дизайн споруди.

Про це пише The Telegraph.

Зокрема, розслідування пожежі вважає, що особливість конструкції Grenfell Tower створила «ефект каміну», що й спричинило надзвичайно швидке займання.

Дослідники зазначають, що будівля була оснащена легкозаймистою ізоляцією, яка була встановлена між початковими бетонними стовпами та зовнішнім алюмінієвим облицюванням з пластмасовим легкозаймистим ядром, що використовувалося для захисту від дощу.

Джерело видання зазначає, що дослідження полягає не лише в огляді матеріалів, але й дизайну вежі. Трикутна форма, утворена облицюванням, створила порожнечу, і полум'я вийшло збоку.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

За останніми даними, 79 людей вважаються зниклими безвісти внаслідок пожежі у багатоповерхівці. Офіційно підтверджена кількість загиблих — 30 людей.

16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

Пізніше поліція заявила, що причиною пожежі у багатоповерхівці Лондона став холодильник.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наймасштабніші пожежі у житлових висотках у світі: Шанхай, Дубай, Баку, Грозний, Тегеран і Лондон

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: