Пожежа у будинку Grenfell Tower у Лондоні 14 червня почалась через загоряння морозильної камери холодильника в одній із квартир багатоповерхівки.

Пожежа у будинку Grenfell Tower у Лондоні 14 червня почалась через загоряння морозильної камери холодильника в одній із квартир багатоповерхівки.

Таку інформацію оприлюднила поліція Британії, передає BBC.

Згідно із заявою поліції, підпал не розглядається як причина пожежі у будинку.

Зазначається, що спалах спричинила несправність у холодильнику марки Hotpoint. Поліція заявила, що уже зв'язалась із виробниками для співпраці.

Водночас, виробники холодильників цієї марки зазначають, що пристрій проходив необхідні тестування і ніколи не зазнавав «відкликання продукту».

Крім того, поліція розглядає питання про пред'явлення звинувачень в ненавмисному вбивстві в зв'язку з пожежею. Хто саме може стати обвинуваченим, не уточнюється.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

За останніми даними, 79 людей вважаються зниклими безвісти внаслідок пожежі у багатоповерхівці. Офіційно підтверджена кількість загиблих — 30 людей.

16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наймасштабніші пожежі у житлових висотках у світі: Шанхай, Дубай, Баку, Грозний, Тегеран і Лондон

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: