У Лондоні понад 2 тисячі людей вийшли на протест проти дій влади щодо пожежі у багатоповерхівці Гренфелл, в результаті якої, щонайменше 30 людей загинули

У Лондоні понад 2 тисячі людей вийшли на протест проти дій влади щодо пожежі у багатоповерхівці Гренфелл, в результаті якої, щонайменше 30 людей загинули.

Про це повідомляє The Telegraph.

Протестуючі вимагають справедливості та закликають владу повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

Згідно з інформацією Sky News, десятки демонстрантів тримають плакати і кричать «Ми хочемо дізнатися», «Ми прагнемо справедливості».

Прем'єрка країни Тереза Мей від'їжджала з церкви Святого Клемента, коли мітингувальники оточили її машину та не давали проїхати.

Зазначається, що понад 20 поліцейських патрулюють ратушу, до якої увірвалися люди в районі Кенсінгтон.

Організатор протести Мустафа Мансур закликав людей зберігати спокій. Він, зокрема, оголосив вимоги протестуючих, серед яких — «негайне переселення всіх жертв в межах району». Мансур закликав людей залишатися на місці допоки вони не отримають відповіді на питання.

Нагадаємо, що в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

Кількість жертв пожежі у багатоповерхівці Лондона зросла до 30.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наймасштабніші пожежі у житлових висотках у світі: Шанхай, Дубай, Баку, Грозний, Тегеран і Лондон.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: