Світ

Батько Меган Маркл не приїде на її весілля з принцом Гаррі

17 травня, 2018 15:13
Світ/Батько Меган Маркл не приїде на її весілля з принцом Гаррі
Зберегти
Вигляд
Наречена британського принца Гаррі Меган Маркл каже, що її батько не буде присутній на її весіллі.

Наречена британського принца Гаррі Меган Маркл заявила, що її батько не буде присутній на її весіллі.

Про це повідомляє BBC.

За її словами, вона «завжди дбала» про свого батька і сподівалася, що йому «буде надано простір, де він зможе зосередитися на своєму здоров'ї».

Весілля Меган Маркл та принца Гаррі заплановане на суботу, 19 травня.

BBC зазначає, що сумніви щодо присутності батька Маркл на весіллі доньки існували вже раніше.

Зокрема, нещодавно повідомлялось, що батько майбутньої герцогині переніс операцію на серці. Містер Маркл, за попередньою інформацією, перебуває у Мексиці.

Раніше повідомлялось, що на весілля принца Гаррі не запросять політиків: зокрема, не приїдуть Тереза Мей, Обама і Трамп.

На початку травня старший брат нареченої Маркл — Томас написав листа, у якому закликав принца Гаррі «схаменутися» та «не одружуватися з його сестрою». Він звинуватив Меган у тому, що вона використовувала їхнього батька, «довівши його до банкрутства, і покинувши напризволяще».

Незадовго до цього до принца Гаррі зверталася зведена сестра Меган Маркл. Вона, так само, як і Томас, обурена тим, що майбутня герцогиня відцуралася від своїх рідних і не покликала на весілля. 

Раніше повідомлялося, що принц Вільям буде свідком на весіллі його молодшого брата, принца Гаррі та американської акторки Меган Маркл.

Нагадаємо, весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл може додатково забезпечити британській економіці 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Прес-служба королівської родини опублікувала повідомлення про те, що весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбудеться 19 травня  2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖХто така Меган Маркл та як її союз з принцом Гаррі змінить обличчя британської монархії.

Також про історію кохання принца Гаррі та Меган Маркл знімуть телефільм.

Пов`язані новини