Суддя Кримського районного суду міста Сімферополя Ольга Гуріна продовжила кримському татарину Едему Бекірову час тримання під вартою до 12 квітня 2019 року.

Слідчій, по справі Едема Бекірова, попросив суд продовжити йому час перебування під вартою для проведення досудового слідства, а саме експертизи й допитів свідків. Згідно з його думкою, Бекіров може знищити докази. 

Адвокат Бекірова просив відпустити його під домашній арешт, оскільки він має кримську прописку.

«Моя провина не доведена, я не зробив нічого. У мене немає здоров'я для того, щоб взяти сумку вагою 15 кілограм і передати її. Найважчий груз, який я можу підняти — це півлітрова пляшка», — сказав Бекіров.

Раніше донька Бекірова повідомила, що у її батька, якого утримують у СІЗО Сімферополя, погіршився стан здоров'я.

Також за її словми, для її батька ввели інсулін, який для нього небезпечний. За словами адвоката, у Бекірова насильно взяли слину для експертизи.

Нагадаємо, силовики РФ затримали кримського татарина Бекірова на адмінмежі з Кримом 12 грудня. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що активіст їхав до Криму, аби відвідати матір та інших родичів.

13 грудня окупаційний суд взяв під варту кримського татарина Бекірова. Окупаційна влада підозрює його у транспортуванні понад 10 кілограмів тротилу та 190 бойових патронів.

15 січня Бекірова вивезли з СІЗО Сімферополя до лікарні для обстежень на два тижні.

Едем Бекіров 1961 року народження постійно проживає у Новоолексіївці Херсонської області. У січні йому провели операцію на серці, і він змушений приймати багато ліків. Під час затримання усі його ліки залишилися у водія в машині. Крім того, Бекіров має інвалідність.Поділитись: