Війна / Крим

Кримському татарину Бекірову вкололи інсулін, який для нього небезпечний — донька

кримська правозахисна група
Війна/Крим/Кримському татарину Бекірову вкололи інсулін, який для нього небезпечний — донька
Зберегти
Вигляд
Кримському татарину Едему Бекірову, якого обвинувачують в незаконному зберіганні вибухових речовин і боєприпасів, надають протипоказані йому ліки. Про це заявила донька Бекірова Елеонора.

За її словами, перший день у лікарні Сімферополя Едем Бекіров провів у коридорі. Потім його перевели у відділення ендокринології.

«Аби збити цукор — йому вкололи інсулін. Це зробили, хоча інсулін йому протипоказаний, тому що це впливатиме на серце. Окрім діабету та ампутованої ноги в нього ще чотири шунти у серці», — розповіла донька Бекірова.

Нині Едем Бекіров перебуває у спецблоці СІЗО. Адвокати передали родині список ліків, які Бекірову потрібно передати.

Висновок лікарів з Сімферополя про стан Бекірова буде готовий в понеділок, 21 січня.

Нагадаємо, силовики РФ затримали кримського татарина Бекірова на адмінмежі з Кримом 12 грудня. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що активіст їхав до Криму, аби відвідати матір та інших родичів.

13 грудня окупаційний суд взяв під варту кримського татарина Бекірова. Окупаційна влада підозрює його у транспортуванні понад 10 кілограмів тротилу та 190 бойових патронів.

15 січня Бекірова вивезли з СІЗО Сімферополя до лікарні для обстежень на два тижні.

Едем Бекіров 1961 року народження постійно проживає у Новоолексіївці Херсонської області. У січні йому провели операцію на серці, і він змушений приймати багато ліків. Під час затримання усі його ліки залишилися у водія в машині. Крім того, Бекіров має інвалідність.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала український півострів.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі». 

Пов`язані новини