Життя

Бенксі намалював графіті на гаражі мешканця Уельсу: її продали за понад 100 тисяч фунтів

BBC
Життя/Бенксі намалював графіті на гаражі мешканця Уельсу: її продали за понад 100 тисяч фунтів
Зберегти
Вигляд
Житель міста на півдні Уельсу Ієн Льюїс продав нову роботу Бенксі «Season’s Greetings», яку той намалював на його гаражі, за понад 100 тисяч фунтів. На графіті зображена дитина з санками, яка, на перший погляд, ловить ротом сніжинки, які насправді виявляються попелом від багаття.

Мешканець Порт-Толбота, якому належав гараж, продав твір власнику галереї в Ессексі Джону Брендлеру, у чиїй колекції вже є кілька робіт Бенксі. За словами Льюїса, дехто пропонував йому більше грошей, однак лише Брендлер погодився залишити графіті в Порт-Толботі «мінімум на два-три роки».

Малюнок з’явився на гаражі Льюїса у грудні, за кілька днів до Різдва. Льюїс розповів, що графіті Бенксі створило чимало клопотів у його житті. 55-річний Льюїс сказав, що такий досвід відчутно змінив його життя.

«Я радий, що продав роботу. Чесно кажучи, я ситий нею по горло», — сказав Льюїс.

За його словами, через великий інтерес людей довелося встановити пластикову огорожу біля стіни. Крім того, довелося найняти охорону. Оплатити її Льюїсу допоміг британський актор Майкл Шин, який навчався в Порт-Толботі. За оцінками волонтерів, що минулого місяця твір відвідали близько 20 тисяч людей.

Льюїс зазначив що, роботу перенесуть і він добудовуватиме гараж.

Раніше повідомлялось, що в Англії зник дорожній знак про Brexit, який намалював Banksy.

У червні в Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі «Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

У 2017 році британський діджей проговорився, що за маскою Bаnksy ховається засновник гурту Massive Attack.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

ЧИТАЙТЕ: Загадкова історія Banksy: графіті, слон і Massive Attack.

Більше про:
# Бенксі
Пов`язані новини