Житель міста на півдні Уельсу Ієн Льюїс продав нову роботу Бенксі «Season’s Greetings», яку той намалював на його гаражі, за понад 100 тисяч фунтів. На графіті зображена дитина з санками, яка, на перший погляд, ловить ротом сніжинки, які насправді виявляються попелом від багаття.

Мешканець Порт-Толбота, якому належав гараж, продав твір власнику галереї в Ессексі Джону Брендлеру, у чиїй колекції вже є кілька робіт Бенксі. За словами Льюїса, дехто пропонував йому більше грошей, однак лише Брендлер погодився залишити графіті в Порт-Толботі «мінімум на два-три роки».

Малюнок з’явився на гаражі Льюїса у грудні, за кілька днів до Різдва. Льюїс розповів, що графіті Бенксі створило чимало клопотів у його житті. 55-річний Льюїс сказав, що такий досвід відчутно змінив його життя.

«Я радий, що продав роботу. Чесно кажучи, я ситий нею по горло», — сказав Льюїс.

За його словами, через великий інтерес людей довелося встановити пластикову огорожу біля стіни. Крім того, довелося найняти охорону. Оплатити її Льюїсу допоміг британський актор Майкл Шин, який навчався в Порт-Толботі. За оцінками волонтерів, що минулого місяця твір відвідали близько 20 тисяч людей.

Льюїс зазначив що, роботу перенесуть і він добудовуватиме гараж.

Раніше повідомлялось, що в Англії зник дорожній знак про Brexit, який намалював Banksy.

У червні в Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі «Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

У 2017 році британський діджей проговорився, що за маскою Bаnksy ховається засновник гурту Massive Attack.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

ЧИТАЙТЕ: Загадкова історія Banksy: графіті, слон і Massive Attack.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile