У грудні 2018 року сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс у розмові із сенаторкою від штату Масачусетс Елізабет Ворен сказав, що жінка не може стати президентом США. Нині Ворен підтверджує, а Сандерс — заперечує ці слова.

Як повідомляє CNN, спершу про розмову двох нинішніх претендентів на номінацію в президенти від Демократичної партії США журналістам розповіли чотири джерела в оточенні згаданих політиків.

Зазначалося, що Сандерс і Ворен домовилися не протистояти одне одному під час передвиборчої кампанії, аби не зашкодити просуванню ліберальних ідей в американській політиці.

Після цього Ворен назвала дві причини, чому, на її думку, вона могла б перемогти на виборах президента США: вона має обґрунтовану економічну політику й може залучити на свій бік жінок-виборців. У відповідь Сандерс начебто заявив, що не вірить, що жінка може перемогти.

Пізніше сенаторка підтвердила, що така розмова між кандидатами справді мала місце. «Я думала, що жінка може перемогти — він (Берні Сандерс — ред.) не погодився», — прокоментувала вона.

Берні Сандерс натомість заперечив, що говорив таке в розмові з Ворен. «Смішно думати, що на тій же зустрічі, коли Елізабет Ворен сказала мені, що планує балотуватися в президенти, я сказав їй, що жінка не може перемогти», — заявив він.

Журналісти CNN зазначають, що протягом останніх місяців кампанії обоє кандидатів утримувалися від прямої критики одне одного.

Зазначимо, що 14 січня пройшли останні передвиборчі дебати між претендентами на номінацію кандидатів у президенти США від Демократичної партії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile