Колишній депутат Олег Ляшко прийшов на допит до Бориспільської прокуратури, куди його викликали через бійку з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом. Водночас обвинувачений відмовився свідчити у цій справі.

Про це ексдепутат розповів журналістам біля будівлі прокуратури.

«Я прийшов у прокуратуру, тому що вони, коли вимагали у суді мого арешту, мотивували тим, що я можу виїхати з України, що я не ходитиму на слідчі дії, що я чогось боюсь. Я нікуди не збираюся від’їжджати, це моя країна. Я нікуди не збираюся ховатися», — зазначив Ляшко.

Він додав, що скористався правом, яке надає стаття 63 Конституції України. У статті йдеться про те, що «особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів».

Нагадаємо, 6 листопада голова комітету Ради з питань енергетики, депутат від «Слуги народу» Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

Андрій Герус написав у Facebook, що в аеропорту на нього чекав «захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма Олег Ляшко».

13 листопада ексдепутата Олега Ляшка викликали до Бориспільської прокуратури для вручення підозри. Ляшко вважає, що справу сфальсифіковано командою генпрокурора.

18 листопада Олег Ляшко прийшов до Бориспільської прокуратури, де отримав підозру через бійку з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом. 19 листопада суд обрав запобіжний захід Ляшку та відпустив його на поруки.

3 грудня про підозру оголосили й охоронцеві ексдепутата Олега Ляшка через бійку Ляшка з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом.

Поділитись: