Народний депутат, лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький вважає, що запропоновані президентом Володимиром Зеленським зміни до виборчого законодавства, призведуть до свавілля «партійних бонз».

Про це він сказав в інтерв’ю Громадському.

«Досить абсурдно, ми прибираємо мажоритарку, як одне з джерел корупції і впливу виконавчої влади на законодавчу, а з іншого боку ми вводимо закриті списки,тобто не просто корупцію, а із самого початку свавілля і вибір не людей, які голосують, а партійних бонз», — наголосив Білецький.

Водночас, лідер «Нацкорпусу» погоджується із запропонованим зниженням прохідного бар’єру до парламенту.

«Зараз, коли величезний 5-ти відсотковий бар’єр, змагаються не люди, не досягнення і не ідеї. Змагаються виключно гроші і доступ до медіа. Якщо маєш 50-100 млн доларів бюджету, якщо маєш доступ до однієї з трьох-чотирьох центральних кнопок, в такому разі, ти однозначно заведеш фракцію в 5%», — заявив Білецький.

На його думку, зниження прохідного бар’єру дасть можливість прийти до Верховної Ради новим людям.

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект президента Володимира Зеленського про зміну виборчого законодавства.


Нагадаємо:

А міськголови Харкова й Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов домовилися про створення нової політичної сили — умовної «партії мерів» — з якою планують піти на парламентські вибори.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile