Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «Батьківщина» готові до проведення дострокових виборів парламенту.

У заяві БПП йдеться, що партія готова як до чергових, так і до позачергових виборів.

«З іншого боку, ми вважаємо, що право президента достроково припиняти повноваження Верховної Ради має реалізовуватися у повній відповідності до Конституції України. Демократія — це процедури, відсутність процедури — це авторитаризм», — наголошується в заяві.

У БПП нагадали, що право президента розпустити Раду «є небезумовним».

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко записала відеозвернення, в якому сказала, що цей склад парламенту «напрацював на дострокові вибори», бо не ухвалював необхідних законів.

«Наша команда цілком і повністю готова до дострокових парламентських виборів і без сумніву ми в них приймемо сильну участь, але ще цей парламент мусить зробити свою роботу», — заявила вона.

Тимошенко уточнила, що цей склад Ради повинен ухвалити новий Виборчий кодекс, а також змінити очільників силових відомств — Генпрокуратури, Служби безпеки і Міністерства оборони.

Крім того, на її думку, ще цей склад Ради має ухвалити закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і «зниження тарифів на все».

Тимошенко вважає, що депутати мають «піти красиво».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час інавгурації оголосив про розпуск Верховної Ради.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, партії обраного президента Володимира Зеленського та кума Путіна Віктора Медведчука мають більше підтримки, ніж сили Порошенка і Тимошенко.

Найбільше українці хочуть бачити прем’єром Юлію Тимошенко, Ігоря Смешка та Юрія Бойка.

Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня.

Поділитись: