УКРАЇНА

Біля Адміністрації Президента відбулась акція протесту через поїздку Порошенка на Мальдіви

1 лютого, 2018 16:45
УКРАЇНА/Біля Адміністрації Президента відбулась акція протесту через поїздку Порошенка на Мальдіви
Зберегти
Вигляд
lead
Поблизу будівлі Адміністрації президента України у купальниках та шортах із надувними басейном та матрацами улаштували акцію у зв'язку із поїздкою президента Петра Порошенка на Мальдіви.

Поблизу будівлі Адміністрації президента України у купальниках та шортах із надувними басейном та матрацами улаштували акцію у зв'язку із поїздкою президента Петра Порошенка на Мальдіви. 

Як повідомляє кореспондентка Громадського, ініціатори акції «Чемодан-Вокзал-Мальдиви» є прихильниками Міхеіла Саакашвілі. 

«Ми хотіли показати людям, пересічним українцям, що в країні йде війна, хтось відпочиває на Мальдивах, а в цей час в АТО гинуть хлопці, точніше не в АТО, а на війні»,— пояснив один з учасників акції Дмитро Гутман.

Акція пройшла мирно та досить швидко, але водій автомобіля, на якому приїхали учасники акції, припаркував авто в неналежному місці і поліція оточила авто та перекрила виїзд.Через це сталися словесні суперечки між учасниками акції, перехожими та представниками Національної поліції та загону спецпризначенців.

У одного з учасників акції був іграшковий автомат і поліція оглянула його, щоб переконатися, що зброя, дійсно, іграшкова.

Зрештою, водію авто поліція виписала протокол про неправильну парковку та розблокувала авто і акція на цьому завершилась. 

Раніше прес-служба Порошенка наголосила, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Водночас журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку. Зокрема, за даними журналістів, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

ЧИТАЙТЕ: Під час відпочинку на Мальдівах Порошенко орендував окремий острів.

Прикордонники заявили, що президент перетинав кордон на свята законно та зі своїм паспортом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відпочинок Луценка на Сейшелах коштував понад €50 тисяч — «Схеми»

Пов`язані новини