Українські підрозділи радіотехнічних військ збили безпілотник російського виробництва «Орлан-10» в районі населеного пункту Бахмут.

Українські підрозділи радіотехнічних військ збили безпілотник російського виробництва «Орлан-10» в районі населеного пункту Бахмут.

Про це повідомляє штаб операції Об'єднаних сил.

Зазначається, що безпілотник вів повітряну розвідку, коли його ідентифікували на знищили українські підрозділи радіотехнічних військ ООС.

Нагадаємо, упродовж минулої доби, 4 червня,на Донбасі найактивніші бойові дії тривали в районі села Кримське та селищ Новотошківське та Зайцеве. Втрат серед українських військових немає.

Також у штабі підтвердили обстріл Донецької фільтрувальної станції (ДФС). 

«Обслуговуючий персонал був вимушений ховатися у бомбосховищі та залишився чергувати на об’єкті другу добу поспіль. Інформація про пошкодження ДФС уточнюється», — йдеться у повідомлення.

1 червня у зоні бойових дій на Донбасі був поранений один український військовий.

31 травня у зоні бойових дій на Донбасі троє військових дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile