Білий дім відновив акредицію журналісту CNN Джиму Акості, який на прес-конференції сперечався з президентом США Дональдом Трампом.

Відтак, у CNN заявили, що в них немає потреби в позові до президента США, який вони подали раніше.

У листі до журналіста CNN прес-секретарка президента Сара Сандерс та директор з комунікацій Білого дому Біл Шайн написали, що Джим Акоста не дотримався «базових» правил поведінки.

Також Білий дім повідомив про оновлені правила проведення прес-конференцій. Зокрема, кожен журналіст тепер зможе поставити лише одне запитання, а наступні — з дозволу Трампа або ж представників його адміністрації.

Нагадаємо, 8 листопада Секретна служба США позбавила акредитації кореспондента CNN Джима Акосту. Це сталося після того як журналіст на прес-конференції не віддав співробітниці Білого дому мікрофон та посварився з президентом Дональдом Трампом. Глава Білого дому назвав жуналіста «грубою» і «жахливою» людиною.

Джим Акоста неодноразово сперечався з Трампом та його представниками й ставив незручні для влади питання на прес-конференціях.

13 листопада телеканал CNN подав до суду скаргу на адміністрацію президента США Дональда Трампа з вимогою повернути своєму кореспонденту Джиму Акості акредитацію до Білого Дому.

16 листопада федеральний суддя у Вашингтоні наказав адміністрації президента США Дональда Трампа негайно відновити акредитацію журналіста CNN Джима Акости.

Поділитись: