Телеканал CNN подала до суду скаргу на адміністрацію президента США Дональда Трампа з вимогою повернути своєму кореспонденту Джиму Акості акредитацію до Білого Дому.

На думку редакції CNN, дії адміністрації Трампа порушують засади Першої поправки до Конституції США про свободу преси. Перша поправка проголошує загальні свободи американців і гарантує, що Конгрес США не буде обмежувати свободу слова, преси, зборів та релігії.

CNN вимагає від суду видати наказ негайно повернути Акості журналістський пропуск до Білого Дому, а також хоче отримати компенсацію.

«Хоч наше клопотання — конкретно про CNN та Акосту, але це могло статися з будь-ким. Якщо їх не оскаржувати, дії Білого Дому можуть небезпечно вплинути на діяльність будь-якого журналіста, який пише про наших обранців», — наголосили у CNN.

Нагадаємо, Секретна служба США позбавила акредитації кореспондента CNN Джима Акости. Це сталося після того як журналіст на прес-конференції не віддав співробітниці Білого дому мікрофон та посварився з президентом Дональдом Трампом.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: