Білорусь закрила на в'їзд кордони з Україною, Польщею, Литвою та Латвією пообідді 29 жовтня. Людей розвертали на кордонах через «загрозу коронавірусу».

Про це повідомляє Tut.by.

У виданні зазначають, що з обіду люди почали скаржитись через незрозумілу зупинку руху на в'їзд до Білорусі. Людей затримували на усіх кордонах, окрім кордонів з Росією (інформацію про затримання на російському кордоні журналісти не отримували).

У Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що в'їзд з Латвії, Литви, Польщі та України припинили «у зв'язку з епідеміологічною ситуацією у сусідніх країнах». Однак пізніше журналістам повідомили, що приблизно о 18 годині (за київським часом) рух з України до Білорусі все ж поновили, але тільки для білоруських громадян.

Як зазначили білоруські прикордонники, заборона на в'їзд не стосується лише:

  • співробітників дипломатичних представництв і консульських установ, документованих дипломатичними і службовими паспортами; 
  • водіїв транспортних засобів, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень; 
  • членів залізничних та локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення.

Водночас виїзд з Білорусі відкритий для всіх охочих.Водіїв та пасажирів міжнародних автобусів попереджають, що вони не зможуть повернутися назад, якщо зараз перетнуть кордон на виїзд.

Поділитись: