Дві третини українців виступають за створення мобільного додатку на зразок інтренет-банків «Приват24» або «Монобанку» для сплати податків.

Такі дані наводять у дослідженні соціологічної групи «Рейтинг», проведеному 22-30 жовтня 2019 року. В опитування взяло участь 2000 українців. Вибірка репрезентує склад населення України за віком, статтю, регіонами та типом поселення. Похибка дослідження складає 2,2%.

«Дві третини опитаних підтримують запровадження повернення частини коштів покупцю (кешбек), у випадку якщо продавець не видав фіскальний чек на товар, а також створення додатку на зразок «Приват24» чи« Монобанк», який дозволить сплачувати всі податки у смартфоні», — йдеться у дослідженні.

Крім цього, близько 40% українців підтримують ідею ліквідації податкової міліції та створенні нового органу — Бюро фінансових розслідувань. Стільки ж українців підтримують ідею запровадження одноразового декларування доходів та запровадження окремого податку для підприємців, що працюють у сфері ІТ.

«47% опитаних вважають, що основну частину податків потрібно в першу чергу спрямовувати у соціальну сферу (медицина, освіта, пенсії, субсидії). 39% вважають, що за рахунок податків в першу чергу потрібно реформувати і розвивати економіку, розбудовувати нову інфраструктуру держави», — повідомляють у «Рейтингу».

Там зазначають, що більшість українців підтримують запровадження обов’язкових касових апаратів для ФОПів.

Поділитись: