Протягом перших днів розмінування території біля зруйнованого автомобільного мосту в Станиці Луганській сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій України знайшли 31 міну.

Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил.

«Вже обстежено 0,13 гектарів території. Виявлено, вилучено та знешкоджено 31 вибухонебезпечний предмет», — повідомили у штабі.

У період з 1 по 10 серпня сапери ДСНС здійснюватимуть розмінування ділянок мосту через річку Сіверський Донець на глибину 30 метрів з обох боків. На цей період бойовики так званих «Л/ДНР» надали гарантії безпеки.

Раніше повідомлялося, що бойовики не пропускають українських саперів на контрольований ними бік мосту в Станиці Луганській.

Нагадаємо, 17 липня в Мінську домовились про початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській, зокрема на мосту. Слід зазначити, що роботи з відновлення мосту можуть бути початі тільки після ліквідації споруд, які є лише з окупованого боку.

24 липня бойовики так званої «ЛНР» не допустили спеціалістів до зруйнованого мосту в Станиці Луганській. 26 липня українським спеціалістам таки вдалося обстежити зруйнований міст.

27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської. Розвести війська намагалися з 2016 року. Першочергово це потрібно, аби на передовій припинилися обстріли і почалися ремонтні роботи, зокрема відновлення мосту в Станиці Луганській. Леонід Кучма повідомив, що за умови дотримання перемир'я, міст відремонтують протягом 1,5 — 3 місяці.

Поділитись: