Біля Центрвиборчкому зібралось кілька сотень молодиків, які є членами харківської громадської організації Poton. Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Зазначимо, більшість молодиків відмовляються казати, хто вони і до якої організації належать. Водночас окремі члени Poton, стверджують, що усі хлопці — «з ними».

Павло Оніщенко, який назвав себе очільником організації, зазначив, що вони офіційно подали заявку на дозвіл перебувати сьогодні біля ЦВК в якості «спостерігачів» та проти підкупу голосів.

«Вчора у Харкові ми піймали людей, які роздавали гроші за чинного президента — скуповували голоси. У нас в YouTube 140 тисяч підписників, нам почали масово писати люди. Там змушують водіїв тролейбусів голосувати, водіїв трамваїв, людей селищній мерії за Порошенка змушують голосувати. Ми вимушені реагувати», — заявив Павло Оніщенко.

Фото:

Вікторія Рощина / Громадське

Він додав, що їхня організація спеціалізується «на виявленні корупції у правоохоронних органах» і має осередки у містах-мільйонниках. У день виборів вони планують чергувати, доки буде тривати підрахунок голосів і реагуватиму «у разі провокацій з боку кандидатів у президенти України». «Я навіть фізично готовий захищати», — додав Оніщенко.

Водночас на питання про наявність численних кримінальних проваджень за хуліганські дії щодо організації Оніщенко пояснив — підозри їм не оголошували.

У ЦВК у коментарі Громадському, у свою чергу, повідомили, що не відчувають жодного тиску і продовжують роботу у штатному режимі.

Зазначимо, Poton — харківська місцева організація, яка називає своїм завданням «об'єднати тонусних людей по всьому світу». Вони виступають за об'єднання усіх активних людей для «вирішення загальних світових проблем і пошуків шляхів їх вирішення».

Також зазначимо, що на сторінці в соцмережі Павла Оніщенка, який назвав себе очільником організації, можна помітити агітацію за кандидатку у президенти Юлію Тимошенко.

31 березня, в Україні відбулися вибори шостого президента. Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського.

Поділитись: