Чотирьох громадян Афганістану 2 лютого виявили біля Львова всередині опломбованої вантажівки, що перевозила яблука з Македонії до Росії.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції у Львівській області.

Зазначають, що інцидент стався приблизно о 22:00 на автозаправці в селі Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області.

«Водій вантажівки «Вольво» розповів, що везе з Македонії в Росію яблука, а зупинившись на заправці в Гамаліївці, почув стукіт з причепа і людські голоси. 53-річний чоловік одразу викликав поліцію, оскільки в автомобілі не повинні були знаходитись люди», — йдеться в повідомленні патрульної поліції.

За даними поліції, вантажівку опломбували у Румунії й пломби не були пошкоджені. Правоохоронці зірвали пломби, оскільки вважали, що існує загроза життю людей — за попередніми підрахунками, люди могли перебувати в закритій вантажівці 5 діб без вентиляції. В автівці виявили чотирьох людей.

Пізніше з'ясувалося, що всі вони є громадянами Афганістану. Троє з них неповнолітні — 15-16 років, а найстаршому 23 роки. У них не було жодних заборонених речовин.

Медики оглянули афганців і встановили, що вони не потребують госпіталізації. Іноземців передали співробітникам міграційної служби.

Поділитись: