Біля будівлі окружної комісії №210 у Прилуках зібралися невідомі молодики у масках, в будівлю, де засідає ОВК, кинули димову шашку.

Про це повідомляє «Слово і діло».

Так, за даними видання, молодики закинули на поверх, де засідає окружна комісія, димову шашку, аби «викурити» опонентів і отримати доступ до бюлетенів.

Місцевий паблік «Панорама Чернігівщини» опублікував фото молодиків у балаклавах, назвавши їх тітушками кандидата Сергія Коровченка.

Громадське звернулося до обласної поліції, там пообіцяли прокоментувати ситуацію в найближчий час.

Згідно з даними сайту ЦВК, на окрузі №210 самовисуванець Коровченко перемагає іншого самовисуванця Бориса Приходька на 98 голосів. Однак Центрвиборчком зобов’язав перерахувати голоси на цьому окрузі, а згодом зобов’язав ОВК перевірити повторний підрахунок голосів. 16 серпня ОВК має надати ЦВК протокол з мокрими печатками.

Повний список депутатів Верховної Ради 9-го скликання можна побачити тут. В ньому лише немає переможця 210-го округу, бо там окружна комісія не встигла вчасно порахувати голоси

«Плівки Глазьєва»

Самовисуванець Сергій Коровченко, який попередньо перемагає на окрузі №210, фігурував у «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах щодо захоплення українського Криму Російською Федерацією.

Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем. Якщо вірити плівкам, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді.

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику Головного управління юстиції Автономної республіки Крим не висунули. 

Поділитись: