В одномандатному виборчому окрузі №210 у місті Прилуки на Чернігівщині окружна виборча комісія не встигла перерахувати голоси і оголосити переможця.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

«ЦВК констатувала неможливість встановлення Комісією результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року в ОВО № 210 у відведений для цього виборчим законом строк — не пізніш як на п’ятнадцятий день із дня голосування, тобто до 5 серпня 2019 року включно», — йдеться в повідомленні.

На засіданні ЦВК зобов'язала членів окружної комісії встигнути підрахувати результати виборів на 33 виборчих дільницях округу до 16 години 6 серпня.

«Крім того — скласти протокол про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 210 з поміткою «Уточнений» і транспортувати його і іншу виборчу документацію […] до Комісії», — зазначили у ЦВК.

 «Плівки Глазьєва»

За попередніми підрахунками, на 210 окрузі перемагає самовисуванець Сергій Коровченко, який фігурував у «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах щодо захоплення українського Криму Російською Федерацією.

Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем. Якщо вірити плівкам, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді.

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику Головного управління юстиції Автономної республіки Крим не висунули. 

Поділитись: