Вартість однієї з найпопулярніших криптовалют у світі, Bitcoin, вперше упродовж трьох місяців раптово зросла майже на 20%. З початку тижня вартість криптовалюти досягла 11 тисяч доларів.

Про це пише Fortune.

Упродовж останніх місяців вартість біткоїну коливалась між 9 тисячами доларів та 10 тисячами доларів. Ціна почала рости після того, як минулого тижня Федеральне агентство з контролю діяльності банків дозволило американським банкам зберігати криптовалюту клієнтів. У виданні вважають, що це може призвести до нових інвестицій у криптовалюту з великих фондів.

Також експерти називають ще одну причину зростання вартості біткоїна — нестабільність на фінансовому ринку. Інвестори шукають, де вони можуть зберігати свій капітал, та обирають для цього золото чи криптовалюту..

Очікується, що вартість криптовалюти найближчим часом може зрости до 13 800 доларів.

Водночас, як пише Forbes з посиланням на засновника криптовалютного банку Майкла Новограца, вартість біткоїна протягом наступних трьох місяців зросте до 14 тисяч доларів, а до кінця року — до 20 тисяч доларів.

Станом на 29 липня біткоїн коштує 11 062 доларів.

Нагадаємо, 13 березня вартість Bitcoin впала на 50% — це стало найбільшим падінням вартості криптовалюти за всю історію.

Поділитись: