Вартість однієї з найпопулярніших криптовалют у світі, Bitcoin, впала на 50% (або вдвічі) за 2 дні. Це стало найбільшим падінням вартості криптовалюти за всю історію.

Про це повідомляє Bloomberg.

13 березня вартість Bitcoin впала до 3915 доларів з 8000 доларів два дні тому. Найбільшим падіння було протягом 12 березня, однак після цього вартість криптовалюти дещо зросла — до понад 5 тисяч доларів.

Падіння вартості Bitcoin відбулося на тлі глобального «обвалу» акцій, який стався 12 березня і який вже назвали «чорним четвергом». Щодо криптовалют, то падіння їхньої вартості експерти пов'язують з виведенням коштів інвесторів для того, аби вкласти їх в інші типи активів.

12 березня фондовий ринок США впав найбільше з 1987 року. Через різке падіння вартості акцій торги зупинилися на 15 хвилин.

Нагадаємо, європейський фондовий ринок також впав 12 березня.

На падіння ринку акцій вплинуло оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров'я епідемії коронавірусу пандемією. Крім цього, президент США Дональд Трамп оголосив про заборону авіасполучення між США та 26-ма країнами Європи. Це рішення також обвалило ціни на нафту.

Поділитись: