Вартість найбільшої у світі криптовалюти Bitcoin 24 червня перевищила 11 тисяч доларів вперше за останні 15 місяців. Від початку року курс Bitcoin зріс на 170%.

Про це повідомляє CNBC.

Востаннє вартість Bitcoin перевищувала 11 тисяч доларів ще 5 березня 2018 року. Станом на ранок 24 червня 2019 року курс Bitcoin складає 11,3 тисячі доларів.

Зазначається, що підставами для стрімкого зростання курсу криптовалюти слугувало оголошення компанією Facebook про створення та випуск власної криптовалюти Libra. Конкуренція з нею підштовхує попит на Bitcoin до зростання.

Нагадаємо, що вартість всіх найбільших криптовалют, зокрема Bitcoin, протягом всього 2018 року суттєво зменшувалась. Так, наприкінці 2017 року Bitcoin коштував рекордних 19 тисяч доларів, а на початку 2019 року курс Bitcoin склав близько 3 тисяч доларів.

17 червня курс Bitcoin складав 9,2 тисячі доларів. Наприкінці травня вартість Bitcoin наблизилася до 9 тисяч доларів.

Раніше повідомлялось, що за перші 2 тижні травня 2019 року курс bitcoin зріс на 51%. Це зростання було непропорційним зростанню інших криптовалют, що призвело до того, що загальна капіталізація bitcoin зросла до 60% загальної капіталізації всіх світових криптовалют.

Раніше зазначалось, що інвестори побачили перспективу для зростання вартості криптовалюти.

Також повідомлялось, що на початку квітня 2019 року bitcoin несподівано подорожчав на 22%, проте інвестори не могли пояснити причини цього явища.

Раніше в українському уряді повідомляли, що планують розробити правила щодо оподаткування операцій з криптовалютою.

Також уряд доручив внести майнінг криптовалют до класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДу), що узаконює дану діяльність.

Поділитись: