Ринковий курс найбільшої у світі криптовалюти Bitcoin перевищив 9,2 тисячі доларів вперше з травня 2018 року. Інвестори та аналітики вважають, що цьому посприяли чутки про запуск компанією Facebook власної криптовалюти.

Про це повідомляє Bloomberg.

Там зазначають, що за вихідні вартість Bitcoin зросла на 9,4%. Також зросли й інші криптовалюти, однак це зростання не було таким суттєвим. Так, litecoin зріс на 5%, а Ethereum на 5,2%.

Від початку року вартість Bitcoin зросла близько на 150%. Аналітики та інвестори, опитані Bloomberg, зазначають що на зростання вартості криптовалют могли вплинути чутки про запуск найближчим часом нової криптовалюти компанією Facebook.

Наприкінці травня вартість Bitcoin наблизилася до 9 тисяч доларів.

Раніше повідомлялось, що за перші 2 тижні травня 2019 року курс bitcoin зріс на 51%. Це зростання було непропорційним зростанню інших криптовалют, що призвело до того, що загальна капіталізація bitcoin зросла до 60% загальної капіталізації всіх світових криптовалют.

Раніше зазначалось, що інвестори побачили перспективу для зростання вартості криптовалюти.

Також повідомлялось, що на початку квітня 2019 року bitcoin несподівано подорожчав на 22%, проте інвестори не могли пояснити причини цього явища.

Раніше в українському уряді повідомляли, що планують розробити правила щодо оподаткування операцій з криптовалютою.

Також уряд доручив внести майнінг криптовалют до класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДу), що узаконює дану діяльність.

Поділитись: