Уряд підвищив заробітну платню бюджетним працівникам, які беруть участь у стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі.

Уряд підвищив заробітну платню бюджетним працівникам, які беруть участь у стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з постановою, бюджетники, які забезпечують національну безпеку та оборону в зоні Операції об’єднаних сил, отримають на 50% більшу зарплатню за фактичний час перебування в районах проведення таких операцій.

Отримати підвищену оплату праці можна лише за наявності підтверджувальних документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: