«Українська рада бізнесу», до складу якої входить 75 бізнес-асоціацій, підписала меморандум про співпрацю з політичною партією «Слуга народу». У документі визначили ключові завдання з проведення податкової реформи та модернізації держави.

Про це повідомляє прес-служба «Української ради бізнесу».

Окрім іншого, меморандум між бізнесом та партією включає принципи проведення податкової, бюджетної реформи, реформи в економічній політиці та фінансовому секторі, енергетиці, а також створення політичних інститутів.

«Ми спрямуємо зусилля на розбудову таких відносин із бізнесом, щоб це було вигідно і державі, і бізнесу. Підписавши Декларацію про наміри ми зробили перший крок для нашої подальшої співпраці. Ми прекрасно розуміємо, що бізнесу жити непросто», — повідомив голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков під час підписання меморандуму.

Окрім цього, як повідомляє «Українська рада бізнесу», подібний документ організація підписала з партією «Голос».

Українська Рада Бізнесу — об’єднання з 75 бізнес-асоціацій малого та середнього бізнесу, членами яких є 35 тисяч підприємств та 150 тисяч підприємців із 17 галузей економіки.

Напередодні у партії «Голос» повідомили, що готові вести переговори про створення коаліції з партіями «Європейська Солідарність» та «Батьківщина». Там також не виключили об’єднання зі «Слугою народу».

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84% — це найменше в історії парламентських виборів в Україні.

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: