УКРАЇНА

Блогер Олешко проти правих сил. Hromadske.doc

12 лютого, 2018 23:00
УКРАЇНА/Блогер Олешко проти правих сил. Hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Учасники «Революційних правих сил» вигнали пропрезидентського блогера Мирослава Олешка з мітингу на підтримку Саакашвілі. Ніхто не постраждав.

Учасники «Революційних правих сил» вигнали пропрезидентського блогера Мирослава Олешка з мітингу на підтримку Саакашвілі. Ніхто не постраждав. Детальніше дивіться у Hromadske.doc. 

Нагадаємо, 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали люди у камуфляжі, коли він перебував у ресторані в Києві. Після затримання політика повезли у невідомому напрямку. Як згодом з'ясувалось, Саакашвілі привезли до аеропорту «Бориспіль» для повернення найближчим рейсом до Польщі.

Пізніше Держприкордонслужба повідомила, що Саакашвілі вже немає на території України і він «повернений до країни попереднього перебування». Як відомо, останньої країною, звідки Саакашвілі потрапив до України була Польща.

Адвокат Саакашвілі подав заяву про викрадення політика. Прихильники політика улаштували акцію під Адміністрацією президента. Через сутички із поліцією затримали щонайменше одну людину. 

Наголосимо, що при цьому наступного дня, тобто 13 лютого, Саакашвілі мав свідчити у справі розстрілів на Інститутській.

Пов`язані новини