Міністерство охорони здоров’я і соціальних послуг США зазнало кібератаки в неділю, 15 березня, пов’язаної з поширенням хибної інформації про коронавірус.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на три поінформованих джерела, які розповіли про це виданню на умовах анонімності.

Зазначається, що метою кібератаки було сповільнення роботи комп’ютерних систем міністерства, утім серйозних збитків вона не завдала.

Водночас Рада національної безпеки США у Twitter написала, що в країні не вводиться загальний карантин. Пізніше з’ясувалося, що це повідомлення було пов’язано з кібератакою, а точніше — дезінформацією, яка почала поширюватися внаслідок неї, повідомило Bloomberg одне із джерел.

Поки невідомо, хто стоїть за кібератакою, утім про неї поінформовані як держсекретар США Майк Помпео, так і президент Дональд Трамп, зазначає видання. У МОЗ та Раді нацбезпеки США від коментарів відмовились.

Нагадаємо, 13 березня президент США Трамп оголосив у країні надзвичайний стан для боротьби з коронавірусом.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих коронавірусом у світі зросла до 169 387. Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 020. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там повідомляють про більшу кількість нових випадків, ніж у Китаї.

Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 6 513 людей. Одужати вдалося 77 257 інфікованим.

Поділитись: