Укрзалізниця продає близько 50% всіх квитків на пасажирські поїзди через інтернет.

Укрзалізниця продає близько 50% всіх квитків на пасажирські поїзди через інтернет.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Там зазначають, що з початку 2018 року українці купили онлайн близько 14 мільйонів квитків. В той же час, починаючи з 2011 року, коли цю функцію вперше запровадили, Укрзалізниця реалізувала близько 70 мільйонів квитків через інтернет.

Проте онлайн продаж квитків поки не доступний на додаткові поїзди та потяги, що прямують до країн СНД. Для того, щоб придбати такі квитки, українцям необхідно спершу оформити бланк замовлення, який надалі можна обміняти на квиток у касі.

На початку березня Укрзалізниця запровадила можливість придбання квитків онлайн на міжнародні поїзди Одеса-Парамишль та Ковель-Хелм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му.

За перше півріччя 2018 року Укрзалізниця перевезла до країн ЄС більш ніж удвічі більше пасажирів, ніж за шість місяців 2017 року.

Як повідомлялося, в серпні 2018 року почне курсувати прямий потяг з Мукачева до Будапешта.

Раніше в Укрзалізниці анонсували будівництво євроколії з Мукачева до Будапешта до кінця літа 2018 року. Там також повідомили про початок прямого залізничного сполучення з Чехією, Словаччиною та іншими країнами ЄС.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Поділитись: