Колишній глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський подав до Міністерства юстиції заяву і виконавчий лист про примусове поновлення його на посаді керівника ДСНС.

Колишній глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський подав до Міністерства юстиції заяву і виконавчий лист про примусове поновлення його на посаді керівника ДСНС.

Про це Громадському повідомив адвокат Бочковського Ігор  Федоренко.

«Подали заяву та виконавчий лист до Мін’юсту. Нас прийняли, поставили відмітку на нашому реєстрі в подані документи», — розповів юрист.

Федоренко зазначив, що його підзахисний очікує, що юридичні служби Мін'юсту працюватимуть над тим, щоб Бочковського поновили на посаді.

Адвокат заявив, що виконавча служба має відкрити провадження та направити до ДСНС або Кабміну вимогу про виконання рішення суду.

Федоренко додав, що у разі невиконання вимоги виконавча служба повинна буде вжити примусові заходи та заходи реагування — притягнення до адміністративної відповідальності та ініціювання кримінального провадження за умисне невиконання судового рішення.

Повідомляється також, що 7 травня Бочковський прийшов на робоче місце, але його знову не пустили. Федоренко розповів, що департамент забезпечення кадрів ДСНС не включив його до списку осіб, що мають перепустку до установи.

Раніше Бочковський звернувся до Кабміну з вимогою поновити його на посаді очільника ДСНС.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Зазначимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія  Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

/Павло Калашник

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile