УКРАЇНА

Захист Бочковського очікує від Кабміну відповіді щодо поновлення його на посаді

27 квітня, 2018 18:04
УКРАЇНА/Захист Бочковського очікує від Кабміну відповіді щодо поновлення його на посаді
Зберегти
Вигляд
lead
Захист поновленого судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського звернувся до Кабінету міністрів з вимогою забезпечити його доступ до робочого місця.

Захист поновленого судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського звернувся до Кабінету міністрів з вимогою забезпечити його доступ до робочого місця. 

Про це Громадському повідомив адвокат Бочковського Ігор Федоренко. 

«Рішення суду відсьогодні набуло чинності. В ДСНС нас не пустили... Ми звернулися до Кабміну. Людині мають надати робоче місце», — зазначив він. 

За словами Федоренка, захист вживатиме заходів, зокрема і залучатиме виконавчу службу, аби забезпечити виконання рішення суду і повернути Бочковського на посаду.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Наголосимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Пов`язані новини