ENRU

Захист Бочковського очікує від Кабміну відповіді щодо поновлення його на посаді

3744313c119f06bcc
Поновлений рішенням суду на посаду голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський (ліворуч) та його адвокат Ігор Федоренко в будівлі ДСНС у Києві, 27 квітня 2018 року Фото: Володимир Гонтар/УНІАН

Захист поновленого судом на посаді глави Державної служби із надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського звернувся до Кабінету міністрів з вимогою забезпечити його доступ до робочого місця. 

Про це Громадському повідомив адвокат Бочковського Ігор Федоренко. 

«Рішення суду відсьогодні набуло чинності. В ДСНС нас не пустили... Ми звернулися до Кабміну. Людині мають надати робоче місце», — зазначив він. 

За словами Федоренка, захист вживатиме заходів, зокрема і залучатиме виконавчу службу, аби забезпечити виконання рішення суду і повернути Бочковського на посаду.

27 квітня вранці поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагався потрапити на робоче місце

Наголосимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС. 28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.